Строк використання

Такі загальні умови використання даного веб - сайту і/ або відповідної мобільної версії ( разом, веб-сайт або сайт), який працює від імені GOQR-GENERATOR.COM. Ці Умови використання включають в себе політику конфіденційності, що відображається в іншому місці на веб-сайті, а також регулюють надання та використання будь-яких або всіх послуг, пропонованих через GOQR-GENERATOR.COM, сторінки сайту доступні за допомогою Інтернету або мобільного пристрою (додатку ). За допомогою сайту або будь-якого програмного забезпечення і послуг, Ви погоджуєтеся з цими Умовами використання. Умови використання починаються з дати, коли Ви вперше почали використовувати сайт і триватимуть до тих пір, поки Ваш доступ до наших послуг не закінчиться. Ми залишаємо за собою право, на свій розсуд, оновлювати або переглядати ці Умови використання в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь ласка, періодично перевіряйте наявність змін. Ваше подальше використання сайту після внесення будь-яких змін в Умови користування означає прийняття цих змін.

Обмеження використання

Програмне забезпечення ліцензовано, та не продається. Ця угода дає вам певні права на використання програмного забезпечення. GOQR-GENERATOR.COM залишає за собою всі інші права. Якщо чинне законодавство не дає вам більше прав, незважаючи на це обмеження, ви можете використовувати програмне забезпечення лише як це дозволено в цій угоді. При цьому ви повинні дотримуватися всіх технічних обмежень програмного продукту, які тільки дозволяють використовувати його певним чином. Ви не можете:
  • обійти технічні обмеження програмного продукту
  • перепроектувати, декомпілювати або дизасемблювати програмне забезпечення, за винятком випадків і тільки в тій мірі, яка прямо передбачена відповідним законодавством, незважаючи на дане обмеження
  • створювати більше копій програмного забезпечення, ніж зазначено в цій угоді або дозволено відповідним законодавством, попри це обмеження;
  • публікувати програмне забезпечення для інших, щоб скопіювати;
  • здавати в оренду або надавати програмне забезпечення
  • передавати програмне забезпечення або цю угоду третім особам

Відмова від гарантійних зобов'язань та Обмеження відповідальності

Все програмне забезпечення та контент надається "як є" і "як доступно" для Вашого користування. Програмне забезпечення та контент надається без гарантій будь-якого роду, включаючи, але не обмежуючись ними, можливі гарантії товарної придатності, придатності для конкретної мети або непорушення прав інтелектуальної власності. Повною мірою, дозволенною законом, ні в якому разі GOQR-GENERATOR.COM або будь-який з його філій не несуть відповідальності за будь-які збитки бізнесу (включаючи втрату прибутку, доходу, контракту, очікуваної економії, ділової репутації, даних або інших фінансових втрат); або будь-який збиток, заподіяний прямо або побічно в результаті відмови, низьку продуктивність або непостачання будь-яких з наших послуг.

Перерви або припинення надання послуг

GOQR-GENERATOR.COM може призупинити дію послуги з ремонту, технічного обслуговування і/або поновити його роботу. В такому випадку, GOQR-GENERATOR.COM докладає обґрунтовані зусилля для підтримки зазначеного переривання, наскільки це можливо з мінімальними незручностями для вас. GOQR-GENERATOR.COM залишає за собою право змінювати або припиняти, тимчасово або постійно, індивідуальні послуги, що надаються їм або третіми особами за допомогою самих служб. Ви згодні з тим, що ми не будемо нести відповідальність перед Вами або будь- якою третьою стороною за будь-які зміни, призупинення або припинення роботи програмного забезпечення або послуг.

Права власності

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що послуги і будь-яке необхідне програмне забезпечення, що використовується у зв'язку з послугами, містять конфіденційну інформацію, що належить GOQR-GENERATOR.COM, і захищена відповідними законами про інтелектуальну власність та іншими законами. Ми надаємо Вам особисте, що не підлягає передачі і невиключне, право і ліцензію на використання програмного забезпечення; за умови, що Ви (або будь-яка третя сторона) не будете копіювати, змінювати, створювати похідні роботи, перепроектувати, аналізувати код або іншим чином намагатися отримати вихідний код, продавати, передавати, встановлювати права, надавати заставне або іншим чином передавати будь-які права на програмне забезпечення. Ви згодні з тим, щоб не отримувати доступ до служб будь-яким іншим чином, як тільки через інтерфейс, який надається нами для використання при доступі до Послуг. Ви також визнаєте, що зміст поданих вам послуг захищений авторськими правами, торговими марками, знаками обслуговування, патентами або іншими правами власності та законами («Права»).

Обліковий запис , пароль і безпека

Якщо яка-небудь з послуг, вимагає відкрити рахунок, Ви повинні завершити процес реєстрації, надавши нам актуальну, повну і точну інформацію, яку просять у реєстраційній формі. Вам також буде запропоновано вибрати пароль та ім'я користувача. Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності Вашого пароля і облікового запису. Крім того, Ви несете повну відповідальність за всі дії, які відбуваються під Вашим обліковим записом. Ви погоджуєтеся негайно повідомити GOQR-GENERATOR.COM про будь-яке несанкціоноване використання Вашого облікового запису або будь-яке інше порушення безпеки. GOQR-GENERATOR.COM не нестиме відповідальність за будь-які збитки, які Ви можете понести в результаті того, що хтось інший за допомогою пароля або облікового запису, з або без Вашого відома проведе якісь дії під Вашим обліковим записом. Тим не менш, Ви можете бути притягнуті до відповідальності за збитки, понесені GOQR-GENERATOR.COM або іншою стороною у зв'язку з кимось іншим, хто використовував обліковий запис або пароль. Ви не можете використовувати обліковий запис будь-кого іншого в будь-який час, без дозволу власника рахунку.

Відмова від гарантійних зобов'язань та Обмеження відповідальності

Деякі посилання на цьому сайті дозволять Вам залишити домен GOQR-GENERATOR.COM. Такі сайти не перебувають під контролем GOQR-GENERATOR.COM і GOQR-GENERATOR.COM не несе відповідальності за зміст будь-якого пов'язаного сайту або будь-яке посилання, що міститься на пов'язаному сайті, будь-які зміни або поновлення на таких сайтах. GOQR-GENERATOR.COM не несе відповідальності за трансляцію або будь-яку іншу форму передачі отриманої від будь-якого пов'язаного сайту. GOQR-GENERATOR.COM надає ці посилання тільки для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення GOQR-GENERATOR.COM сайту.

Закон і юрисдикція

Ці Умови використання та використання вами веб-сайту і послуг GOQR-GENERATOR.COM повинні регулюватися і тлумачитися відповідно до законодавства Сполучених Штатів. Ви згодні з тим, що будь-яке питання, що виникає у зв'язку з даними Умовами користування вирішується в судах та правових трибуналах, розташованих в Сполучених Штатах.